ПАВЛО ФІЛІПЧУК ДАРУЄ РІЗДВЯНУ КАЗКУ ДІТЯМ

0
189
views

* Політична реклама

«Хіба можуть бути цікаві спектаклі, написані в минулому столітті сучасним дітям?» – запитаєте ви. Відповімо: не просто можуть, діти будуть в захваті, сміятися, плескати в долоні, повністю пройматися виступом на сцені.

Раніше ми повідомляли, про передноворічну акцію, яку запровадив Павло Філіпчук, в рамках якої 20 дітей соціальних категорій змогли подивитися виставу «Лускунчик».

Перші відвідини обласного театру імені Миколи Куліша пройшли яскраво і цікаво для малечі. При цьому, за словами Павла Філіпчука, зрозуміло, що залишилося ще багато дітей, які ніколи не були в обласному театрі, і, тим більше, ніколи не бачили подібних вистав. Тож, в ці передріздвяні дні він вирішив подарувати ще 20 дітям справжнє свято та запросити їх на «Лускунчика». Радості малюків не було меж, адже багато хто з них вперше побачили яскравих казкових героїв.

“Це наш другий похід в театр і знову вдалий. Ще 20 дітей отримали заряд щастя і святкового настрою – це найголовніше. Подібні культурні заходи важливі для дітей. Один день, проведений в стінах театру запам’ятовується дитині надовго і дає позитивний результат в емоційному і духовному розвитку“, – каже Павло Філіпчук.

Відзначимо, що всім присутнім сподобалося яскраве, цікаве дійство та професійна гра талановитих зірок театру. Майже кожен другий глядач, виходячи із залу, наспівував пісні і посміхався!

“Діти були просто в захваті! Хочу висловити глибоку подяку всьому колективу театру і кожному артистові зокрема, за прекрасний спектакль і посмішки, які вони подарували дітям напередодні Різдва!” – відзначив Павло Ігорович.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here