Павло Філіпчук: «Чоловіки для того, аби здійснювати мрії!»

0
127
views

*Політична реклама

«Якщо серце чоловіка жодного разу не обпікалося коханням до жінки, то він лише наполовину чоловік», – вважав знаменитий письменник. Якщо чоловіку немає кого кохати, він живе лише наполовину, вважає досвідчений політик, депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук.

У нашому суспільстві на тендітні жіночі плечі щодня лягає забагато: турбота про родину, заробляння грошей, виховування дітей, а при цьому ще треба залишатися гарними і привітними – надто складна задача для звичайної людини. Проте нашим чарівницям навіть із цим впоратися вдається. Не втомлююся захоплюватися українками – лагідними, веселими, привабливими. І геть не розумію чоловіків, що не прагнуть балувати своїх жінок. Глибоко переконаний: чоловіки існують для того, аби здійснювати жіночі мрії. Адже тільки так чоловік досягає і власних стремлінь, переконаний Павло Філіпчук.

До речі, на думку Павла, весна – саме той час, коли і варто щось змінювати у житті. Наприклад, здійснити давню мрію.

Напевно, немає на світі людини, яка хоча б раз у житті не мріяла. Все починається з дитинства: в нас з’являються маленькі бажання, які реалізуючись, приносять величезну радість. Дорослішаючи, навпаки, звідусюди нам нібито говорять: «Припини мріяти і живи в реальному світі!». Проте лише коли багато чого досягнеш, точно знатимеш: успіх починається саме з МРІЇ!

Якщо у вас є мрія, намагання та наполегливість, її виконання «проросте» навіть крізь асфальт. Тож мрійте, не дозволяйте будням і проблемам забрати у вас цю дивовижну здатність.

Щоб підтримати вас з початком перших теплих весняних днів, Благодійний фонд Павла Філіпчука дарує дивовижний шанс на реалізацію своїх мрій. Потрібна лише ваша фантазія та конкретне бажання!

Згодні? Тоді беріть участь у конкурсі «РАЗОМ ДО МРІЇ». Призовий фонд – тридцять тисяч гривень!

Для участі заповніть анкету за посиланням – https://u.to/7kPMFA, або надішліть нам листа на поштову адресу: 74800, м. Каховка, вул. Олеся Гончара, 2-а (оф.48), вказавши свій район та місце проживання, ПІБ, дату народження, номер мобільного телефону. І найголовніше – не забудьте розповісти про ваші мрії та бажання.

Заявки на участь в конкурсі приймаються з 1-го по 31 березня включно. Обрання переможців відбудеться 5 квітня.

Детальні подробиці конкурсу на нашому сайті www.filipchuk.org та на сторінці у мережі Фейсбук: facebook.com/filipchukfoundation

Мрійте – і Ваші мрії обов’язково здійсняться!

Ольга Бєлоглазова

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here