Озеленення триває

0
164
views

За останні 4 роки в Іванівці було проведено велику роботу із озеленення селища.

По-перше, поступово «омолоджується» парк у центрі селища. Адже дерева там були посаджені більше 30 років, тому почали засихати, після сильного вітру –  лежала купа гілля у парку та на доріжках. Із 2017 року працівники з благоустрою селищної ради посадили нові дерева, які поступово підростають.

У 2020 році у березні по клумбам у центрі селища та у парку висадили кущі, та дерева:

Треба сказати, що протягом 2010-2013 років у парку проводились акції з висадки дерев, але більшість із саджанців гинула – через відсутність постійного поливу. Тож з 2017 року з весни до осені молоді деревця тут постійно поливають:

Підсаджують щороку берізки біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам:

Також у належному стані підтримується і ялинка на Центральній площі. Ця жива красуня прикрашає її цілий рік:

До того ж було висаджено ялинки біля будівлі Іванівського управління водного господарства та в ліцеях:

Біля Центрального ставка теж за останні роки постійно висаджують деревця – верби, каштани тощо. Також у 2020 році висадили дерева і біля церкви:

Висадили і поливають газон біля Меморіалу загиблим воїнам-землякам, будівлі Іванівського управління водного господарства, ліцею № 2:

В Іванівському ліцеї № 2 посадили фруктові та екзотичні дерева, які поступово підростають:

Окремо треба сказати про те, що за останні роки по Іванівці висаджено десятки кущів троянд, сезонних квітів (айстри, іриси, тюльпани, петунія, нарциси тощо).

І всю цю красу доглядають працівниці з благоустрою. Із раннього ранку до вечора вони постійно біля зелених насаджень – тут полити, там – посапати траву, внести добрива, досадити замість посохлого чи змінити сезонні квіти на клумбах.

І за їх кропітку працю їм велика подяка!

Навесні 2020 року жителі райцентру брати Сергій і Дмитро Дереза привезли у Іванівку 100 молодих саджанців берез, кленів, дубів та акації для озеленення Іванівки.

Працюють над озелененням і в інших населених пунктах. Маємо такі фото у нашому архіві.

Село Любимівка (біля церкви):

Село Нововасилівка:

Село Новодмитрівка Друга:

Село Шотівка:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Село Балашово: