ОГОЛОШЕННЯ

0
312
views

Оголошення до уваги споживачів селища Іванівка!

На підставі порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово- комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/ тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Мінестерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 30.07.2012 року №390. Іванівське міжрайонне управління водного господарства повідомляє про намір зміни діючого тарифу на централізоване водопостачання в смт.Іванівка.

Діючий тариф на централізоване водопостачання у розмірі 10,00 грн за 1 куб.м. ( у тому числі: 8,64 грн. з ПДВ за подачу питної води, 1,36 грн. без ПДВ на відшкодування витрат вартості обслуговування водо мережі селища КП «Добробут-5») встановлено рішенням виконавчого комітету Іванівської селищної ради 23 травня 2017 року № 33 не покриває витрат, які має управління під час надання послуги.

Розрахований тариф на централізоване водопостачання для всіх на території смт Іванівка становить 15,23 грн. ( у тому числі: 12,83 грн. з ПДВ за подачу питної води, 2,40 грн. без ПДВ на відшкодування витрат вартості обслуговування водо мережі селища КП «Добробут-5»).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу. Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

  • Іванівське МУВГ, вул.Миру,5, смт Іванівка, Херсонська область,75401;
  • тел. (05531) 3-10-81;
  • електронна пошта: abonentskay@ukr.net;

У магазині “Комп’ютерний Сервіс”

ПРАЦЮЄ відділ з продажу мобільних телефонів, комп’ютерів та інших комплектуючих.

Ми продовжуємо надавати послуги з ремонту обладнання і заправляти картриджі.

Всі інші відділи ПРАЦЮЮТЬ ОНЛАЙН

(замовлення за телефоном – 098 029 29 95).

Онлайн можна замовити і придбати телевізори, канцтовари, офісний папір, дрібну побутову техніку.

Ну а на честь 10-ти річчя компанії Xiaomi у магазині з’явилося багато цікавих новинок. На всю продукцію є гарантія від 1 року! В наявності дуже багато товару, який можна придбати в КРЕДИТ!

Адреса магазину: смт. Іванівка, вул. Соборна 4а (біля банку Аваль)

*****************

***********

В зв’язку з закриттям магазину, продається холодильне обладнання: Вітрина-холодильник, Плюс ВСХ-16, Шафа холодильна Атлант ШВ-0.44 Меблі для магазину.

За інформацією звертайтесь за телефоном 063 599 38 95.

***********