На Херсонщині вже є 3 рішення суду за статтею «булінг» (цькування)

0
344
views

19 січня 2019 року набрав чинності Закон України щодо протидії булінгу.

З цього часу на Херсонщині проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота для учнів закладів освіти, батьків та педагогів цього питання.

При  Головному територіальному управлінні юстиції з січня почала працювати  «гаряча лінія» з питань запобігання боулінгу. З початку її роботи надійшло 15 звернень. Громадяни могли отримати консультації про подальші дії, деякі жителі області цікавилися, що таке булінг та яка відповідальність за нього. По одному найбільш резонансному зверненню співробітники юстиції Херсонщини ініціювали виїзд до Таврійської школи Голопристанського району для допомоги у вирішенні конфлікту.

Зараз на Херсонщині вже є 3 рішення суду за статтею «булінг»:

5 березня 2019 року суддя Високопільського районного суду області виніс постанову про накладення штрафу на батька за поведінку його сина. Восьмикласник штовхав і вдарив дівчину. За цей вчинок батько  заплатить штраф 1700 грн.

14 березня суддя Білозерського районного суду наклав штраф на матір за сина. Хлопець штовхнув дев’ятикласницю, ще й нецензурно висловлювався в її бік. У суді він свою провину визнав і розкаявся. Проте все одно мати має сплатити штраф у розмірі 850 грн.

15 березня у Новій Каховці суд зобов’язав 17-річного хлопця публічно вибачитись перед 14-річною дівчиною. Хлопець розмістив у соціальній мережі фото дівчини образливого змісту.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here