Микола Дурман. Десятки років «на воротах»

0
263
views

Футбол – найпопулярніший у світі вид спорту. Всі ми знаємо, що перемагає та команда, яка заб’є більше голів у ворота суперника. Тож від спритності та хорошої реакції воротаря залежить, чи вдасться це зробити.

Багато десятиріч грає на воротах Микола Миколайович Дурман.

Микола Дурман народився у 1965 році  у селі Воскресенка Іванівського району. Тут минуло його дитинство. Після закінчення школи Микола поїхав навчатись у Каховський сільгосптехнікум, де навчався за спеціальністю технік-механік. Далі була служба в армії. Після неї він повернувся до рідного села та з 1987 року працював у Воскресенській школі воєнруком.

Із 1991 року працював у колгоспі, а з 1996 і по сьогоднішній день – на перегорождувальній споруді Каховського магістрального каналу.

Футбол – улюблена гра Миколи Миколайовича ще із дитинства. Воротарем він став із 6-го класу школи і так грає до сьогоднішнього дня.

Микола Миколайович був голкіпером у командах з футболу села Воскресенка та «Маслозавод», а зараз у команді ветеранів футболу «Надія» та молодіжній команді «Водовод».

У складі команд грає Микола Дурман у районних, міжрайонних, обласних та всеукраїнських турнірах із футболу.

Неодноразово був визнаний «Кращим воротарем».

Наприклад, останню таку відзнаку від отримав у жовтні 2019 року.

Так, 19 жовтня 2019 року перед початком міжрайонного Кубка закриття сезону на приз газети “Червоний промінь”, на нижньосірогозькому стадіоні “Скіф” було вручено нагороди переможцю та призерам Чемпіонату Херсонської області з футболу 2019 року. За результатами онлайн-голосування, проведеного серед представників команд-учасниць та суддів, що обслуговували матчі ліги кращим воротарем було визнано Миколу Дурмана (він грав за команду “Водовод”, смт Іванівка).

«Бути воротарем – це саме приходить, це вміння у тебе від народження, – говорить Микола Миколайович. – Воротар повинен бути уважним, швидким».

На фото – Микола Дурман у складі команд «Надія» та «Водовод». Його легко можна знайти – адже форма воротаря відрізняється від форми гравців.