Іванівська ОТГ придбає спеціальну машину для ремонту доріг

0
209
views

У 2019 році Іванівська об’єднана територіальна громада отримає бюджетну субвенцію в сумі 4 575,6 тис. гривень.

За частину коштів даної субвенції у селищній раді у 2019 році планують купити машину дорожню комбіновану МДКЗ (обладнання для ямкового ремонту УЯР-01) на базі самоскида МАЗ для комунального підприємства «Дорожник 5».

Загальна вартість цієї техніки становить 3 826,0 тис.грн,

із них 3 125,6 тис.грн буде використано коштів субвенції,

а 700,4 тис.грн – співфінансування з селищного бюджету.

У комунальному підприємстві «Дорожник 5» є спеціальна техніка, придбана у 2018 році за рахунок коштів державної субвенції, а саме: екскаватор – навантажувач TLB-840, автогрейдер середнього класу BGD-140 та подрібнювач відходів деревини ПЛ – 160. Протягом 2018-2019 років підприємством було прогрейдеровано білощебеневі дороги між селами Балашово-Благодатне до кордону Новотроїцького району (10 км 590 м), від траси Велика Лепетиха – Генічеськ (Т-22-09) до села Нововасилівка (1 км), від дороги Іванівка-Агаймани до сіл Щасливе, Трохимівка (7 км 420 м), від селища Іванівка до траси М-14 (12 км 080 м). Також відсипано щебенем та здійснено вирівнювання дорожнього полотна по вулиці Вишнева в смт Іванівка та по вулиці Дружби в селі Воскресенка. Загальна протяжність прогрейдерованих білощебеневих доріг та тих, що не мають твердого дорожнього полотна, становить 31 км 090 м.

У зимовий період, завдяки новопридбаній техніці, комунальним підприємством здійснювалося прогортання вулиць та доріг Іванівської ОТГ від снігу та снігових заметів.

Машина дорожня комбінована МДКЗ (обладнання для ямкового ремонту УЯР-01) на базі самоскида МАЗ, яку планують придбати, має такі переваги:

– виконання ремонтних робіт на вологому дорожньому покритті;

– відсутність потреби попереднього вирізування та очищення вибоїн;

– відсутність необхідності додаткового використання котка для ущільнення;

– відсутність потреби зупинки автотранспорту під час проведення робіт;

– забезпечення більш тривалого терміну служби дорожнього покриття;

– призначена для цілорічного використання по утриманню доріг з твердим покриттям. У зимовий період машина використовується з солерозкидальним обладнанням. Цей процес є повністю автоматизований.

Фото – ілюстративне

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here