Які дороги в Іванівському районі відремонтують за кошти державного бюджету у 2019 році

0
678
views

На поточний дрібний ремонт автодоріг загального користування місцевого значення Херсонської області за рахунок коштів з державного бюджету у 2019 році передбачено 398,9 млн. грн. Про це повідомив регіональному відділенню Асоціації міст України заступник директора департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської облдержадміністрації Анатолій Галамага.

 Він зазначив, що в області загальна довжина доріг загального користування (без урахування вулиць у населених пунктах) перевищує 5 тисяч кілометрів. І всі вони вимагають уваги. Цьогоріч список об’єктів капітального ремонту станом на початок квітня складається з 179 об’єктів.
Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України на свої сторінці у Фейсбук зазначає: «Минулого року наша область не встигла використати усі кошти. І одна із причин – тривалий процес погодження, уточнення, у тому числі, і з місцевими радами. Бажаю усім нам оперативності та професіоналізму…».

А тепер публікуємо перелік об’єктів по Іванівському району, що увійшли до списку. Це дороги:

Іванівка-Дружбівка – 17,3 км, 793,0 тис. грн.;

Нижні Торгаї – Агаймани – 8,5 км, 439,0 тис.грн.;

Іванівка – Українське – 9,5 км, 233,0 тис. грн.;

Іванівка – Агаймани – 25 км, 1291,0 тис. грн.;

Відрізок дороги  М-14 – 10,3 км, 400,0 тис. грн.

Всього на поточний дрібний ремонт автодоріг (70,6 км) в межах Іванівського району з держбюджету виділено 3 156,0 тис. грн.

Також кошти виділені і на капітальний та поточний середній ремонт вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах області. У переліку таких об’єктів Іванівський район, а саме вулиця Соборна в смт Іванівка. На неї буде виділено 560,0 тис. грн. коштів з державного бюджету.

У той же час обласна державна адміністрація надала відповідь Іванівській районній раді стосовно необхідності ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-22-09 Велика Лепетиха – Іванівка – Генічеськ. Балансоутримувачем, і відповідно службою, яка здійснює ремонт, є Служба автомобільних доріг у Херсонській області. Проте згідно листа (цитуємо):

«На сьогодні згідно доведених планових показників для Служби автомобільних доріг у Херсонській області проведення робіт з капітального та поточного ремонтів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на вказаних у листі ділянок автомобільної дороги Т-22-09 Велика Лепетиха-Іванівка-Генічеськ не передбачено».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here