Як працюватимуть Центри обслуговування платників (ДПІ) з 26 березня?

0
82
views

У зв’язку із запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України внесено зміни у роботу Центрів обслуговування платників (ДПІ) Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Так, із 26 березня 2020 року на період дії карантину адмінпослуги надаватимуться виключно в електронному режимі.
Прийом відвідувачів у Центри обслуговування платників (ДПІ) відбуватиметься за попереднім записом (за телефонами, зазначеними на офіційному субсайті територіальних органів ДПС у Херсонській області, банер “Центри обслуговування”) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:
видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;
внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Зверніть увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг. Після припинення карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
Нагадуємо, що діють електронні сервіси за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.
Електронні скриньки для подання письмових звернень (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису):
Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ks.zagvid@tax.gov.ua, ks.zvern@tax.gov.ua;
Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ks02.official@tax.gov.ua;
Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ks03.offcial@tax.gov.ua;
Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ks10.info@tax.gov.ua.
Телефони: (0552) 42-76-38, факс (0552) 42-15-00, (0552) 42-76-47.

Джерело: ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі