Як Іванівка святкувала своє 199-річчя

0
595
views

199 років тому – у 1820 році почалось заселення степового краю, у тому числі і території, де з роками «виросло» селище Іванівка. 9 жовтня воно святкувало свій День народження та Храмове свято.

У цьому році на іванівців та гостей селища чекала цікава концертна програма, частування борщем, кашею та чаєм, танці допізна та феєрверк.

Про все це ми підготували репортаж.

Вранці 9 жовтня у храмі євангеліста Іоанна Богослова відбулась Божественна Літургія.

На стадіоні в Іванівці проведено турнір з футболу серед дiвчат 2007- 2005 рокiв народження, присвячений Дню селища. Перемогла іванівська команда «Зоря»:

О 15.00 розпочалась святкова концертна програма на Центральній площі селища.

Свої чудові роботи представила майстриня Любов Чкан:

Усіх присутніх привітала з Днем Іванівки та побажала усього найкращого секретар селищної ради Вікторія Щастлива.

Після цього вона вручила грамоти та подарунки військовослужбовцям Збройних Сил України.

На площі відбувся конкурс «Стіл достатку», у якому взяли участь ясла-садки «Лелеченя» та «Світлячок», територіальний центр соціального обслуговування та Іванівський ліцей № 1.

Вони представили і смачні та різноманітні страви, і поробки, і розповіли про свою діяльність та здобутки. Перемогу здобув колектив терцентру.

Вікторія Щастлива вручила директору установи Олені Гончаровій Подарунковий сертифікат на відпочинок в одному із мальовничих місць Херсонщини, що обере колектив.

До слова було запрошено настоятеля храму євангеліста Іоанна Богослова Василя Палагнюка, який привітав іванівців із Храмовим святом.

Свої виступи присутнім подарували працівники Базового клубного закладу селищної ради та аматори художньої творчості.

Завітали на свято з подарунками та вітаннями і представники сіл, які увійшли до складу Іванівської об’єднаної територіальної громади, центральною садибою якої є Іванівка.

Іванівці та гості селища бурхливими оплесками вітали усі виступи. Крім того, на площі було організовано безкоштовне частування кашею, борщем та чаєм.

Запрошені військовослужбовці підготували виставку зброї та обладнання Збройних Сил України.

А цим смачним короваєм пригощали іванівців:

Допізна іванівці розважались під «живу» музику, а на завершення святкування відбувся салют.