Футбольна команда «Водовод» взяла участь в турнірі з футболу, присвяченому пам’яті загиблих учасників АТО 2019 року

0
257
views

14 вересня на стадіоні в селищі Нижні Сірогози відбувся традиційний турнір з футболу присвячений пам’яті загиблих учасників АТО 2019 року.

У ньому взяла участь Іванівська команда «Водовод».

З командою угрупування військ оперативного командування «Південь» наш «Водовод» зіграв з рахунком 0:3.  У фіналі іванівська команда зустрілась із нижньосірогозьким «Тарпаном». Результатом цієї гри став 0:0, тож переможця турніру було визначено у серії післяматчевих пенальті, де «Водовод» поступився сірогозцям з рахунком 3:2.

Отже, результати:

І місце зайняла команда «Тарпан» (смт Нижні Сірогози),

ІІ – «Водовод» (смт Іванівка),

ІІІ – «Хлібороб» (с.Нижні Торгаї).

За результатами ігор було визначено кращіх гравців у окремих номінаціях та переможців турніру, яким були вручені грамоти, медалі та грошові премії і кубок.

Як повідомляється на сторінці у Фейсбуці Нижньосірогозької райдержадміністрації,  команда «Тарпан» одноголосно прийняла рішення передати виграний кубок команді ОК «Південь», а грошову премію – матерям загиблих земляків. Команди «Водовод» (смт. Іванівка) та «Хлібороб» (с.Нижні Торгаї) підтримали рішення головних переможців і теж передали свої грошові винагороди матерям загиблих воїнів.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Нижньосірогозької райдержадміністрації
Фото зі сторінки у Фейсбуці Нижньосірогозької райдержадміністрації