День Конституції в селі Українське

0
156
views

День Конституції відзначає наша Україна. Конституція держави – це Кодекс законів на життя кожного громадянина, це право на життя в мирі, на життя з хлібом, на життя з піснею. Саме це право на життя боронять наші воїни. Саме це право на життя з хлібом забезпечують наші хлібороби, які саме в ці дні плетуть вінок своєї праці – жнивують. Саме це право на життя з піснею підтвердили аматори художньої самодіяльності Українського будинку культури.

Святково оформлений зал головними атрибутами державності України – прапор, герб, звучить гімн України. Ведуча концерту Фесик Ірина чітко карбує слова про історію Конституції України, її значення в житті громадян і наголошує на безумовному виконанні її основних законів.

З привітанням до жителів села і гостей звернувся сільський голова Холодний Віктор Вікторович. Побажав усім присутнім благополуччя, здоров’я, успіхів у роботі і щастя в родинах.

Першим вітає глядачів соліст Сергій Лугін піснею «А в нас небо, синє небо…». В репертуарі концерту прозвучали ще дві пісні у його виконанні «Виноградная косточка» і «Роза красная». Майстерно, сильно, неперевершено – така оцінка його виконання.

Продовжила тему патріотичної пісні про Україну і лауреат Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Art Tavria Fest» Влада Гончарова. ЇЇ дзвінкий голосок дзвенів про рідну Україну, про батьків і родину.

Порадували глядачів і учасники дитячого гурту «Веселка». Вони майстерно виконали танець з рушниками і з натхненням подарували всім пісню «Планета дитинства».

Прийняв естафету від дітей і гурт «Світанок». Рікою лилася пісня «Ріка життя», гордо звучала пісня «А у нас на Україні» і з ніжністю лунала мелодія «Україна-ненька».

Пісня змінювала пісню, якою привітав присутніх і гурт «Водограй». У залі «Накувала зозуля», «Одна калина» і «Ах судьба» – такий доробок сьогоднішнього концерту достойно представив гурт «Водограй».

Шквалом оплесків завжди зустрічають глядачі веселого, темпераментного виконавця Олександра Сенченка, який завжди сходить зі сцени з квітами і шаленими оплесками. Його улюблена тема – пісні про кохання, про матір і родину. Сьогодні це «Мамо, не плач», «Настя» і «Прощай».

Учасниця гурту «Світанок» Погосян Світлана глядачам гарну пісню «Обручка», виконавши її чуттєво і талановито.
Вітали щиро глядачі і художнього керівника СБК Миколюк Анну – учасницю гурту «Світанок», яка прекрасно виконала українську пісню «Україна-вишиванка», а також популярну нині пісню «Лед тронулся».
Ось так і пройшов наш святковий концерт. Учасники концерту і глядачі повною мірою використали своє право – право на життя з піснею.

Український сільський голова Холодний Віктор Вікторович подякував працівникам СБК Тараненко Ілоні та Миколюк Анні за організаційну роботу у підготуванні концерту і оформленні свята, а учасникам художньої самодіяльності побажав дальших успіхів у їх творчості і щиро дякував за прекрасний концерт.

Зоя Брагінець, бібліотекар
с. Українське