Ауріка Побиванець та Денис Дучинський стали чемпіонами світу з кіокушин карате

0
423
views

19 та 20 жовтня у столиці Чилі, в місті Сантьяго, відбувся Відкритий Кубок Світу з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих – «World Cup WKB».

Щоб взяти участь у цих змаганнях, у складі збірної України на інший кінець світу відправились багаторазові учасники і переможці змагань різних рівнів – Ауріка Побиванець та Денис Дучинський

Денис Дучинський та Ауріка Побиванець із тренером Ігорем Брагінцем та Шиханом Сергієм Всеволодовим
Збірна України

Ауріка представила Іванівську секцію кіокушин карате, тренер – Ігор Брагінець, а Денис – Нижньосірогозьку секцію кіокушин карате, тренер – Віталій Лежнюк.

Тренер Ігор Брагінець відправився разом з юними каратистами. Їх подорож до Чилі тривала майже 3 доби: Херсон, Київ, Рим, Сан-Паулу та нарешті – Сантьяго. Відпочивши після виснажливого перельоту, каратисти почали тренування, яке проводилось на спеціально пристосованому даху готелю, де вони проживали. 18 жовтня Ауріка та Денис пройшли зважування (нагадаємо, що виступи каратистів відбуваються у різних категоріях відповідно до віку та ваги) та отримали номери і дізнались послідовність виступу: Ауріка виступила під номером 243, а Денис – 238.

Під час поєдинків 19 та 20 жовтня у розділі “куміте” і “ката”  змагались кращі каратисти більше 20 країн світу.  Звичайно, бої були напружені, але наші каратисти показали у своїх категоріях найкращі результати і привезли «золото» на іванівську землю.

Отже, за результатами Відкритого Кубку Світу з кіокушин карате Ауріка Побиванець та Денис Дучинський завоювали перші місця та стали чемпіонами світу з кіокушин карате. А збірна команда України посіла І місце за кількістю отриманого  «золота».

Ауріка та Денис із нагородами
Збірна України з нагородами

Ауріка та Денис, їх тренери протягом останніх днів приймають вітання із таким високим досягненням, дякують за підтримку, що відчували під час змагань.

Крім того, тренер Віталій Лежнюк висловив щиру вдячність за фінансову допомогу в організації виїзду на змагання Дениса Дучинського директору ТОВ “Дружба-5” Володимиру Нишпорі, голові фермерського господарства “Козаче” Василю Дудці та Анатолію Дудці (молодшому), а тренер Ігор Брагінець – фірмі «Терра-2017» і її засновнику Сергію Васильовичу Басманову та голові Іванівської селищної ради Віктору Дебелому.

Тож, Чилі, знай наших!

Алла Ніколаєнко.
Фото – зі сторінки у Фейсбуці Ігора Брагінця